Details
Gourmet 100% Arabica 250 gram
Gourmet 100% Arabica koffie: een heerlijk aroma, mild van smaak en de nasmaak is een beetje bitter. Kortom een echte Italiaanse espresso voor elk moment. Deze 100% Arabica van Gourmet koffie wordt samengesteld uit 12 verschillende Arabica koffiebonen, waarvan elke herkomst een unieke eigenschap voor smaak, aroma en zuurgraad vertegenwoordigd. Tobia, de eigenaar van Gourmet,omschrijft deze 100% Arabica koffie als een triomf van geur en smaak. Wij vinden het gewoon een espresso die goed in balans is: niet zuur, mild,een heel klein beetje bitter met een mooi gekleurde cremalaag.
Gourmet I Magnifici 10 250 gram
Gourmet I Magnifici 10 koffie is mooi in balans, een beetje honingachtig en erg zacht van smaak, de Robusta espressobonen geven deze Gourmet koffie zijn kracht. De naam van deze Gourmet koffie wordt door de eigenaar vol trots uitgesproken en rolt prachtig over de tong; zo ervaren wij ook de smaak van deze Italiaanse espresso koffie. Naast de "honingachtige" smaak een lichte nootachtige tint; absoluut geen zurige koffie. Gourmet koffie: I Magnifici 10 is samengesteld uit de volgende koffiesoorten
Gourmet Oro 250 gram
Gourmet Oro is een harmonische mix van verschillende Arabica- en Robusta koffiebonen. Een espresso ontwikkeld voor de Barista's waarbij je amandel,cacao en fruit kunt waarnemen. Gourmet koffie Oro is speciaal gecreëerd voor de Barista, zodat hij een evenwichtige koffie heeft om mee te werken. Dat wil niet zeggen dat deze Gourmet koffie het slecht doet in een Espresso volautomaat, zoals de Nivona's die wij verkopen. De Gourmet Oro heeft een mooie homogene en dichte cremalaag en er is naast de tinten van chocolade, fruit en amandel een lichte zuurgraad waarneembaar.
Gourmet Gran Crema 250 gram
De smaak van deze Gourmet koffie is te omschrijven als zoet en nootachtig en leent zich uitstekend voor koffievarianten met melk, cappuccino en latte macchiato. Deze sterke blend van Gourmet koffie is niet bitter en heerlijk krachtig voor een latte of Cappuccino, we nemen nagenoeg geen zuren waar. De naam Gran crema kom je wel vaker tegen in de Italiaanse koffiewereld, Lavazza en Saeco zijn onder andere fabrikanten die deze naamgeving hanteren. Aangezien smaken nu eenmaal verschillen betekent het niet dat een koffie met overwegend Robusta bonen minder is: ieder zijn eigen koffiemoment. Deze koffiebonen doen het uitstekend in een espresso volautomaat.
Extra informatie
| Inhoud | 4 x 250 gram |
|---|---|
| Koffiesterkte | Variërend |
| Cafeïnegehalte | Variërend |
| Gebruik halfautomaat | Uitstekend geschikt |
| Gebruik volautomaat | Uitstekend geschikt |
| Voor een Espresso | Uitstekend geschikt |
| Voor een Cappuccino | Uitstekend geschikt |
| Voor een Café Crème | Uitstekend geschikt |
| Voor een Latte Macchiato | Uitstekend geschikt |
| Melange | Variërend |
| Koffievariant | Espresso, Cappuccino, Café Crème, Latte Macchiato |








